ПРИМІЩЕННЯ ТОРГІВЛІ

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ №5

Інвестиційна пропозиція — об'єкт комерційної нерухомості — торгові приміщення магазину на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку в густонаселеному районі м Південний (по вулиці Новобілярская). Загальна площа приміщення — 281 м². Приміщення повністю орендовано під продуктовий магазин великої торговельної мережі.

ЦІНА

< 1 000 000 USD

ТИП НЕРУХОМОСТІ

Приміщення торгівлі

ПОДІЛИТИСЬ ПРОЕКТОМ

Чим цікава цю пропозиція

Бізнес, що діє з чистої прибутковості від 7% річних в доларах США прямо з моменту угоди.
Є стабільний орендар з довгостроковим договором оренди за ринковою ціною.
Відсутність суперечок і обтяжень по даному об’єкту. Прямий продаж від власника. Документи готові до угоди.

Орендар — торгова мережа «Копійка». Магазин розташований в оточенні багатоповерхових житлових будинків, цільова аудиторія — місцеві жителі, а також приїжджі відпочивальники в літній сезон, що забезпечує стабільну виручку незалежно від пори року. Вхідна група розташована на фасаді будівлі. Перед магазином є паркувальні місця, додатково збоку будівлі обладнана рампа з навісом для завантаження / розвантаження товару.

Місце і що навколо

Будівля розташована в глибині житлової забудови, в квадраті вулиць Новобілярскої, Хіміків, Приморської і проспекту Григорівського десанту. Це обжитий густонаселений район. У крокової доступності знаходяться школа, лікарня, поштове відділення, спорткомплекс, міський парк, а також готелі, пансіонат, салони краси, відділення банку, аптека, міський центр зайнятості та податкова служба. Приміщення магазину оточене житловими 9-14-ти поверховими будинками.

Комунікації

Електропостачання — 3 фази, 27 кВт
Система опалення — централізована.
Є приточно-витяжна система вентиляції.
Приміщення магазину обладнані димовими і температурними датчиками, пожежною сигналізацією з виведенням на пульт охорони, а також є охоронна сигналізація з датчиками руху, відкривання дверей і вікон.

КОНТАКТЫ

Зробіть запит на об’єкт

Contact Form UA