УЗГОДЖЕНИЙ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ №1

Крім узгодженої реконструкції основного корпусу, є можливість добудувати ще один корпус на місці існуючих гаражних боксів в західній стороні ділянки. Примітка: ця опція не передбачена існуючим проектом, але пожертвував 20 парко місцями, можна одержати пляму забудови на 1000 м²

ЦІНА

< 5 000 000 USD

ТИП НЕРУХОМОСТІ

Офісна будівля з можливістю реконструкції

ПОДІЛИТИСЬ ПРОЕКТОМ

Чому зараз найкращий час для угоди:

Після отримання декларації ДАБК можна відразу починати реконструкцію.

Для інвестора це зручна стартова позиція і головна передумова для короткострокового повернення інвестицій.

Проектом передбачено, що існуючі орендарі залишаються практично на весь період реконструкції.

Перевага даної пропозиції:

Будівля розташована в межах червоної лінії.

Будова, земля під ним і навколо знаходяться в приватній власності.

Є велика огороджена прилегла територія, де можна організувати платну парковку (дозволи отримані) для бізнес центру в денний час і платну стоянку в нічний час.

У підвалі є спеціальне сертифіковане банківське сховище, є свій новий дизельний генератор на 57 кВт для забезпечення безперебійного електропостачання.

Працюючий орендний бізнес в офісному сегменті класу B.

2-х поверховий фасадна будівля загальною площею приміщень 1869 м² на ділянці 30 соток, вільна територія — 21 сотка, на вул. Королева — в одному з найбільш людних місць Київського району Одеси, прямо навпроти ринку Південний.

Чим цікаво цю пропозицію:

Бізнес, що діє з чистої прибутковості від +7% річних в доларах США прямо з моменту угоди.

Заповнений орендарями з довгостроковими договорами оренди.

Зроблений і узгоджений проект реконструкції для збільшення орендної площі на 240% до 4510 м² і реновацією існуючого БЦ до класу В +.

Що, в свою чергу, дозволить збільшити прибутковість на 15-20% з одного м².

Робочий проект виконаний при науковому супроводі Національного Морського Університету, пройшов експертизу і готовий для отримання декларації в ДАБК.

Що вже зроблено і на якому етапі знаходиться проект:

Під робочий проект реконструкції отримані нові технічні умови (ТУ) на теплопостачання, водопостачання, водовідведення та електропостачання.

Отримано ТУ і виконаний проект підведення силового кабелю для збільшення електричних потужностей з 85 до 300 кВт.

Відведена і викуплена земля і збільшена площа ділянки до 30 соток.

Пройдені узгодження і отримано дозволи на оренду 16 місць (з них 2 інв.) Для парковки уздовж фасаду — вона буде збільшена вдвічі.

Проведено тендери, обраний генпідрядник і підрядники на виконання будівельних робіт, прокладки — монтажу інженерних систем і робіт по фасаду.

Очікувані терміни реконструкції:

На реалізацію існуючого проекту в повному обсязі необхідно 12 – 18 місяців.

Нові точки заробітку:

— збільшена орендна площа;
— підвищення класу реконструйованого БЦ до В +
— розміщення парковки на території;
— організація ресторану або кафе з терасою для оренди або самостійного управління;

Що дає проект реконструкції:

Повністю зміниться вигляд будинку і його оточення, воно стане більш сучасним і зручним для орендарів: живоплоти, багато місця навколо, ресторан з терасою на повітрі і велика парковка для співробітників і відвідувачів.

За планом реконструкції — зверху, над існуючими двома, будуть побудовані три нових поверхи з офісними приміщеннями та скляним атріумом, розширено фасад і прибудовано приміщення ресторану на першому поверсі.

У підвалі розташовані технічні приміщення, санвузли, допоміжні і приміщення кухні ресторану.

На першому поверсі розміщені вхідна група офісного центру, ресторан та офісні приміщення і банк. На 2-5 поверхах будівлі розміщені офісні приміщення.

Нові квартали

У 2-х кілометрах південніше — між Архітекторською вулицею і проспектом Небесної Сотні побудовані і продовжують забудовуватися нові масиви житлових будинків: Перлинний квартал, Таїровське сади, Маршалл Сіті, Акварелі та інші.

Там немає такої інфраструктури і велика частина трафіку туди і звідти проходить через вулицю Академіка Корольова.

Такий приплив нових мешканців створює тренд на користь роботи біля будинку, щоб не стояти в пробках по дорозі в центр і назад.

Умови угоди

Прямий продаж від власника. Відсутність судових суперечок по даному об’єкту. Документи готові до угоди.

Місце і що навколо
Будівля розташована поблизу площі Незалежності біля перехрестя вулиці Академіка Корольова та проспекту Академіка Глушка — це центр селища Таїрова і найбільш відвідуване місце Київського району.

Тут знаходяться Mак Доналдз, торговий центр Панорама і кінотеатр Золотий Дюк, поруч проходять 9 маршрутів громадського транспорту, Південний ринок і приміська автостанція.

Розвинений і густонаселений район, сюди легко дістатися з будь-якої точки міста. Є вся інфраструктура для життя, роботи, відпочинку та шопінгу. Плюс дитячі, освітні та медичні установи, банки, держоргани, податкова служба.

КОНТАКТЫ

Зробіть запит на об’єкт

Contact Form UA