SKYINVEST

Про нас

Компанія «Skyinvest»

Пропонуємо рішення по розміщенню капіталу з історично гарантованою прибутковістю і перспективою зростання прибутковості і капіталізації в об’єкти комерційної нерухомості великої Одеси.

Також компанія «Skyinvest» готова запропонувати свої послуги з операційного супроводу і розвитку пропонованих об’єктів, надаючи додаткові сервісні послуги для орендарів, що дозволить підвищити прибутковість об’єкта на 1-2% річних.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Мета нашої компанії

Рано чи пізно, будь-яка людина замислюється про надійні інвестиції для отримання стабільного високого доходу, що не залежить від своєї активної участі.

Дохід, який буде генерувати грошовий потік, не пов’язаний з інвестором, його бізнесом, професійними навичками, політичною ситуацією, здоров’ям і так далі.

Дохід, який дозволяє покрити основні потреби інвестора і зосередитися на бізнесі, хобі, сім’ї.

Серед основних побажань до такого виду доходу, крім іншого — це зниження до мінімуму основних ризиків: валютних і не повернення інвестицій в принципі.

Ми реалісти, тому говорити про повну відсутність ризику при інвестуванні, напевно, не розумно, а ось звести його до мінімуму — цілком реальне завдання.

На жаль, до останнього часу, можливість такого щодо безризикового «пасивного доходу» в Україні, для звичайної людини або підприємця, який виділив якусь суму для подібних інвестицій і не розглядає для себе такі ризикові інструменти, як гра на ринках Форекс, акцій і облігацій і подібному, обмежувалася в основному такими інструментами, як:
1. валютний депозит
2. видача приватних позик
3. здача в оренду квартир

Розберемо плюси і мінуси кожного:

1. депозит
«+» Висока ліквідність, якщо немає часових обмежень (штрафів) щодо повернення, по конкретному депозиту в конкретному фін. установі
«-» низька ставка дохідності, високі податки: податок на доходи фіз. осіб 18% і 1.5% військовий збір, обмеження по страхуванню з боку держави — до 200 тис. грн., посилення вимог фінансововго моніторингу за походженням грошових коштів.

2. приватні позики
«+» Висока процентна ставка прибутковості
«-» валютний ризик, — робота в «сірій зоні», — при будь-яких варіантах юридичних «гарантій»: договору уступки права вимоги, іпотека та інші, на практиці в більшості випадків, призводить все одно до судових розглядів, що тривають роками, з постійним несенням витрат на юридичний супровід і без гарантій позитивного результату, також не можна виключати і такий новий інструмент з боку несумлінного позичальника, як «банкрутство фізичної особи»

3. здача в оренду квартир
«+» Надійність самої інвестиції
«-» низький дохід, велика операційна робота по відношенню до суми інвестиції, велика і все зростаюча конкуренція, незахищеність від недобросовісного мешканця, складність в масштабуванні, відсутність можливості додаткової капіталізації

Ми пропонуємо розглянути можливість отримання пасивного доходу через інвестиції в вже існуючу і працюючу комерційну нерухомість у великій Одесі, сьогодні і зараз генеруючу постійний дохід.

На відміну від подібних пропозицій на ринку, наші ключові відмінності:
— окремо розташовані будинки
— повна автономія, включаючи резервне ел. харчування і генератори*
— викуплена земля під будівлями і прилеглою територією і, як наслідок, відсутність витрат на оренду землі і всіх політичних і фінансових ризиків «оренди та користування» у міської влади
— виходячи з пунктів вище — можливість в будь-який момент залучити кредитне фінансування за найнижчою існуючю ставкою
— якірні орендарі з довгостроковими договорами оренди
— юридична конструкція, що дозволяє в законному полі оптимізувати оподаткування
— абсолютна юридична чистота об’єкта, відсутність будь-яких судових рішень в минулому, пряма покупка від власника
— офіційний дохід для інвестора, який можна використовувати для будь-яких придбань і інвестицій, в тому числі за кордоном (одне з найактуальніших питань на сьогодні для людей які дивляться в майбутнє)
— наявність різних варіантів об’єктів по порогу входу, для зручності роботи інвестора
— заповненість орендарями на 90% +
— історично гарантована оренда з валютною прив’язкою 7-8% + річних

* В більшості об’єктів